BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

DĀVANU KARTES

J: Vai ir pieejamas dāvanu kartes?  A: Jā, ir pieejamas dāvanu kartes dažādos nominālos - 10 un 25 EUR

J: Vai ir pieejamas dāvanu kartes elektroniskā formā?  A: Jā, ir pieejamas! Lai izveidotu Jums rēķinu, nepieciešams Jūsu vārds, uzvārds, personas kods un vēlamā summa, ko lūdzam sūtīt uz [email protected] vai sadaļā http://www.5masti.lv/kontakti/. Pēc apmaksas saņemšanas nosūtīsim Jums karti PDF formātā!

J: Kādi ir dāvanu kartes nosacījumi (derīguma termiņš, lietošanas noteikumi utt.)  A: Dāvanu kartes derīgas līdz kartē norādītajam datumam. Karti iespējams izmantot arī pa daļām - mēs fiksējam atlikuma summu.


PIEPŪŠAMO ŪDENSATRAKCIJU PARKS

J: Vai nepieciešams iepriekš veikt rezervāciju?  A: Rezervācija nav nepieciešama, jo ūdens parks spēj vienlaicīgi uzņemt 150 cilvēkus.

J: Vai bērni var izmantot atrakciju? Ja var, tad no kāda vecuma?  A: Bērni no 12 gadu vecuma var izmantot ūdens parku bez vecāku līdzdalības. Ar vecāku līdzdalību rekomendējam no vismaz 6 gadu vecuma.

J: Līdz kādam vecumam skaitās bērns (ģimenes biļete)?  A: Bērns skaitās līdz 14 g.v ieskaitot.


KABEĻTRASE

J: Vai jāveic rezervācija veikborda trasē?  A: Rezervācija nav nepieciešama. Šī ir vienīgā pilnā apļa veikborda trase Latvijā, kurā vienlaicīgi var braukt 10 braucēji. Vienlaicīgi mēs spējam apkalpot līdz 40 braucējiem stundā, dzīvās rindas kārtībā. 

J: Kādas ir cenas un piedāvājums Mastos?  A: Skatīt cenu lapu http://www.5masti.lv/cenas/.

J: No cik gadiem var nodarboties ar veikbordu un ūdensslēpošanu? A: Jaunākajam braucējam mūsu trasē ir 5 gadi.


SACENSĪBAS "MASTU KRONIS"

J: Kur var redzēt visu info par sacensībām? Vai esmu piereģistrēts? Cikos sākas? Kā var pieteikties sacensībām? Vai var pieteikties sacensībām uz vietas? A: Skatīt nolikumu http://site-701067.mozfiles.com/files/701067/Mastu_Kronis_2019_nolikums.pdf


CITI JAUTĀJUMI

J: Kāda ir ūdens temp.?  A: Parasti vasarās tie ir +21 līdz +27C. Lai uzzinātu aktuālo ūdens temperatūru, kā arī citus jaunumus, seko mums šeit https://www.facebook.com/5mastiwakepark/ un šeit https://www.instagram.com/5mastiwakepark/?hl=en

J: Kāds ir darba laiks?  A: Darba dienās no 12:00 līdz 22:00, brīvdienas no 10:00 līdz 22:00.


PAR MUMS

18 minūšu brauciena attālumā no Rīgas Ozolnieku ezera krastā esam mēs - viens no lielākajiem veikparkiem Baltijā, kā arī viens no pasaules lielākajiem piepūšamo ūdensatrakciju parkiem. Pie mums tu vari atpūsties un izbaudīt vasaras sauli un brīvību uz siltā, zilganzaļā ezera ūdens, kā vien vēlies. Pretēji pulkstenim caur 5 mastiem skrienošais kabelis tevi aizvilks viļņu, šļakatu, varavīkšņu, lēcienu un virpuļu pilnajā veikparka pasaulē. Mierīgajiem un transcendenci meklējošajiem pētīt ezera virsmas noslēpumus piedāvājam ar SUP dēļiem. Un bērniem noteikti vislabāk pie sirds ies mūsu piepūšamo ūdens atrakciju parks - tas peld un grīļojas, tas ir mīksts un krāsains, interesants un daudzveidīgs, un pats labākais - tas ir neaizmirstams!Mēs, MASTI, esam aktīvās atpūtas komplekss bērniem un pieaugušajiem Ozolnieku ezera krastā. Šeit Tev ir iespēja apmeklēt vienu no lielākajiem apļveida veikparkiem Baltijā; tāpat, šeit atrodas viens no PASAULES lielākajiem piepūšamo ūdens atrakciju parkiem! Mēs vēlamies, lai Tev un Taviem draugiem un ģimenei ir iespēja atpūsties, izjust brīvību un uzņemt enerģiju no siltajiem saules stariem un pozitīvajām emocijām visapkārt.

Katrs ir mīļi gaidīts mūsu parkā! Tāpēc iepazīsimies! Mūs sauc - MASTI. Un Tevi?

Pirkumu grozs