TRASE

Ja esat kārtīgi adrenalīna meklētāji, jūs noteikti novērtēsiet mūsu veikparku! Mastos ir lielākā veikborda trase Latvijā un viena no lielākajām Baltijā! Apļveida veikborda kabeļtrases garums sasniedz 875 metrus, ko veido 5 masti.

Trasē atrodas 16 konstrukcijas -  3 tramplīni, 2 slide, 4 reili, 2 pipe trubas, 2 lieli fun-box, barjera, aisbergs, 2 bojas,  un pats labākais ir, ka veikošanas trases kombinācija mainās visas vasaras garumā.

Veikošanas adrenalīnu ir iespēja izjust visiem, taču veikošanas iesācējiem un bērniem iesakām pirmos veikošanas soļus veikt ar hidrodēli, kas palīdzēs saprast kabeļtrasi un trajektorijas pamatprincipus, lai pirmais līkums uz slēpēm vai veikborda neliktos pārsteidzošāks kā tas patiesībā ir!

Ja saproti, ka ūdens noteikti ir Tava stihija un veikborda trasē vēlies atgriezties pēc iespējas ātrāk, tad mūsu 400 metrus garā laipa palīdzēs Tev ātrāk nonākt krastā un kāpt atpakaļ uz veikborda, un mēģināt vēlreiz.

Mūsu veikošanas instruktori un citi profesionāli braucēji, un Latvijas čempioni būs Tev tuvumā, lai palīdzētu uzsākt patstāvīgās veikošanas gaitas Ozolnieku ezerā, kā arī pilnveidot kādu sarežģītāku triku. :) 


Pirkumu grozs